FVE

Instalace FVE o výkonu 19,80 kWp v areálu společnosti KarStaK s.r.o.

Registrační číslo: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0001529
Doba realizace projektu: 26. dubna 2022 až 30. listopadu 2023

Popis projektu:
Realizace fotovoltaické elektrárny v areálu společnosti KarStaK s.r.o. o výkonu 19,80 kWp. Elektrická energie, která bude vyrobena FVE, bude využívána v celém areálu společnosti (odběrném místě).

Cíle projektu:
Prostřednictvím projektu dojde za pomoci obnovitelných zdrojů ke snížení emisí znečišťujících látek a dále k poklesu provozních nákladů společnosti.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie – Výstavba nových fotovoltaických zdrojů; 2.3 Přechod na čistší zdroje energie.

Naším cílem je být uznávanou vazníkářskou firmou a potěšit zákazníka tím, že předčíme jeho očekávání. Prvořadým úkolem ke splnění našich cílů je vyrábět prvotřídní dřevěné vazníky a krovy z kvalitních a certifikovaných materiálů.

Majitelé společnosti byli v roce 1994 u vzniku první vazníkářské firmy v Karlovarském kraji. Od roku 1999 společnost vyrábí své produkty v moderně zařízené hale v obci Útvina. Sídlo firmy je v Dolním Rychnově. V součastnosti díky výrobnímu, technologickému a duševnímu potenciálu firmy umíme řešit veškeré projekty spojené s konstrukcemi se styčníkovou deskou a dokážeme odborně posoudit následující technologické vazby s nimi spojené.

Poptávkový formulář

Vaše poptávka byla přijata.

Mockrát děkujeme a brzy Vás budeme kontaktovat!