naše práce

Služby

Sušení dřeva

Profesionální sušení řeziva

Fasádní obklady

Fasádní obklady Rhombus

Sušení dřeva

Profesionální sušení řeziva

Služba sušení dříví je velice vhodná zejména pro truhláře, kteří pro svou práci potřebují profesionálně sušené řezivo bez případných vad, které mohou neodborným sušením dříví vzniknout. Profesionální sušení dříví ale nemusí být vhodné pouze pro řemeslníky, využití najde při celé řadě dalších činností (vnitřní prostory – obklady stěn, podlahy, police…), a to včetně soukromých osob (včetně kutilů).

Společnost Karstak disponuje automatickou komorovou teplovzdušnou sušárnou značky KovoS. Sušící režim je řízen automaticky počítačem pomocí snímacích sond zavedených do řeziva na základě zadaných hodnot:

  • druh řeziva
  • tloušťka řeziva
  • počáteční a požadovaná konečná vlhkost řeziva


Plně automatická sušárna
 s automatickou regulací zaručuje maximální kvalitu sušeného truhlářského nebo stavebního řeziva. Sušení probíhá ve čtyřech fázích:

  • ohřev
  • sušení
  • ošetření
  • chlazení

Řízení počítačem zaručuje vysokou kvalitu sušení na zákazníkem požadovanou vlhkost.

V rámci služby si zákazník může dodat vlastní řezivo, případně objednat řezivo u nás (běžně dodáváme smrk či modřín).

Pokud vás služba zaujala, kontaktujte nás na email krestan@vaznik.cz a do předmětu uveďte Sušení dříví, případně telefonicky v pracovní dny na tel. +420737288550. Nezapomeňte, prosím, specifikovat, zda se jedná o objednávku řeziva či pouze služby sušení (vlastní řezivo).

Fasádní obklady

Fasádní obklady Rhombus

Plánujete stavbu fasády a chcete, aby byla prodyšná, nedržela se pod ní vlhkost a nevznikala plíseň? Vyrobíme pro vás modřínové palubky s profilem Rhombus, které jsou určené právě pro montáž odvětrávané fasády. Dalším plusem je samotný materiál – modřínové dřevo svého majitele nikdy nezklame.

Životnost desítky let
Modřínové dřevo je vysoce odolné, má dobré mechanické vlastnosti a i po desetiletích bude v perfektním stavu.

Nulová údržba
Modřín obsahuje minerály, které fungují jako přírodní impregnace. Nemusíte ho tedy natírat z důvodu ochrany, ale jen tehdy, pokud chcete jinou než přírodní barvu. Ta je hnědočervená a časem šedne – změna odstínu ale nemá žádný vliv na vlastnosti dřeva.

Dobrá cena
Fasádní palubky z modřínu mají výborný poměr kvality a ceny. Jsou totiž podobně odolné, jako např. dubové palubky, ale stojí méně. Navíc – pokud se rozhodnete pro přírodní vzhled modřínu – ušetříte peníze za barvy.

V případě, že vás služba zaujala, neváhejte nás kontaktovat na emailu krestan@vaznik.cz (do předmětu uveďte Palubky), nebo v pracovní dny na telefonu +420 737288550.

Pro další informace ohledně Rhombusu navštivte, prosím, naší stránku http://www.rhombus.cz.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám obratem ozveme.

Poptávkový formulář

Vaše poptávka byla přijata.

Mockrát děkujeme a brzy Vás budeme kontaktovat!