Karstak s.r.o.

Jsme předním dodavatelem dřevěných vazníků

KarStaK s.r.o. je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti výroby dřevěných příhradových vazníků v České republice s důrazem na Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha a Liberecký kraj. Náš obchodní úspěch zakládáme na poskytování vysoce kvalitních služeb v oblasti výroby dřevěných vazníků spojovaných ocelovými deskami.

Naším cílem je být uznávanou vazníkářskou firmou a potěšit zákazníka tím, že předčíme jeho očekávání. Prvořadým úkolem ke splnění našich cílů je vyrábět prvotřídní dřevěné vazníky a krovy z kvalitních a certifikovaných materiálů.

Majitelé společnosti byli v roce 1994 u vzniku první vazníkářské firmy v Karlovarském kraji. Od roku 1999 společnost vyrábí své produkty v moderně zařízené hale v obci Útvina. Sídlo firmy je v Dolním Rychnově. V součastnosti díky výrobnímu, technologickému a duševnímu potenciálu firmy umíme řešit veškeré projekty spojené s konstrukcemi se styčníkovou deskou a dokážeme odborně posoudit následující technologické vazby s nimi spojené.

Spokojení klienti

Jste vítáni

Provozovna naší společnosti

0 +
Zaměstnanců
0 +
Spokojených klientů
Kariéra

Přidejte se do našeho týmu

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám obratem ozveme.

Poptávkový formulář

Vaše poptávka byla přijata.

Mockrát děkujeme a brzy Vás budeme kontaktovat!